XXXII Niedziela Zwykła- 12.11.2017 r.

1. Dzisiejsza druga niedziela listopada jest Dniem Solidarności z Kościołem Prześladowanym. Po raz pierwszy z ustanowienia Papieża Franciszka jest to też Światowy Dzień Ubogich, jako owoc Roku Miłosierdzia. Zatem chciejmy pamiętać nie tylko o prześladowanych wyznawcach Chrystusa, ale też o potrzebujących konkretnej pomocy, biednych i ubogich.

2. Najbliższa zaś niedziela 19 listopada będzie Światowym Dniem Pamięci o Ofiarach Wypadków Drogowych.

3. Spotkanie Członków Oddziału Akcji Katolickiej w środę po Mszy św. wieczornej na plebani ok. 16.50.

4. W kalendarzu Kościoła Katolickiego wspominamy w sob. 18.11. bł. Karolinę Kózkównę ,Patronkę Mlodzieży pochodzącą z naszej diecezji tarnowskiej z Parafii Zabawa k/Dąbrowy Tarnowskiej.

5. Próba chóru :

• wtorek: ALTY 18.00
  • środa: TENORY 18.00
  • piątek: BASY 18.00

6. Polecamy najnowszą prasę katolicką : Gość Niedzielny oraz Promyczek Dobra dla dzieci.