Koncert Jednego Serca Jednego Ducha

Pomysłodawcą koncertu jest Jan Budziaszek, od 1965r. perkusista zespołu Skaldowie z Krakowa. Grał on m.in. z Tomaszem Stańką, Januszem Muniakiem, Jarosławem Śmietaną, a także z Marylą Rodowicz i z grupą “Pod Budą”. Jest autorem “Dzienniczka Perkusisty”. W części IV jeden rozdział poświęcił koncertowi “Jednego Serca Jednego Ducha” z 2003r.

Pomysłu na takie spotkanie modlitewne nie udałoby się zrealizować, gdyby nie pomoc dwóch rzeszowskich księży – ks. Andrzeja Cyprysia (Duszpasterza Akademickiego WSIiZ w Rzeszowie) i ks. Mariusza Mika (Duszpasterza Odnowy w Duchu Świętym Diecezji Rzeszowskiej), którzy w ramach współpracy z KSM Diecezji Rzeszowskiej dokładają starań, aby wszystko było jak najlepiej.

Wszystkich chętnych, nie tylko młodych bardzo serdecznie zapraszamy. Z naszej parafii organizowany jest wyjazd na ten koncert. Zapisy u Ks. Jaromira i u Karoliny Szczur (prezesa Grupy Apostolskiej). Koszt wyjazdu 30 zł. Zapisy do wtorku włącznie. Wyjazd w Boże Ciało około 16.00 spod Kościoła. Planowany powrót około 1.00. Osoby niepełnoletnie proszone są o zabranie zgody rodzica.

Rezerwacja miejsca: jarobuczak@gmail.com

Więcej informacji o koncercie.

Dodaj komentarz