Róża dla Jezusa

Młodzież z parafii Trzciana wzięła udział w nietypowym, aczkolwiek pięknym wydarzeniu propagującym Święto Miłosierdzia Bożego. W zorganizowanym przez ks. Bogusława Seweryna tańcu wzięło udział około 500 osób, wśród których pojawiła się także reprezentacja z naszej parafii. O godzinie 13.00 na krakowskim rynku został odtańczony specjalny utwór przyciągający uwagę przechodniów. Młodzież przez prawie miesiąc pod okiem p. Marty Błasińskiej ćwiczyła i przygotowywała się do tego występu. Takie “akcje” wychodzące do ludzi wydają się być dziś potrzebne aby propagować przepiękną ideę czczenia Miłosierdzia Bożego do którego młodzież zapraszała przypadkowych przechodniów wręczając im Białą Różę. Akcja ta z roku na rok przybiera na sile, a nasz udział choć dopiero pierwszy raz dobrze wpisze się w tradycję Młodzieży naszej parafii.

Więcej na temat akcji przeczytać można na stronie Gościa Niedzielnego
Kliknij tutaj aby przejść do artykułu

Zapraszamy również do galerii zdjęć Gościa Niedzielnego
Kliknij tutaj aby przejść do galerii

Dodaj komentarz