Młodzież przyjęła Ducha Świętego

W czwartek 23.03.2017 młodzież z parafii Trzciana, Kierlikówka oraz Leszczyna przyjęła Ducha Świętego. Szafarzem sakramentu był bp Leszek Leszkiewicz.

Duch Święty trudzi się w was, abyście mieli dobrą relację z Bogiem. Dzisiaj Duch Boży wypełni wasze serca pełnią swoich darów. Stanie się to, co kiedyś w Wieczerniku w poranek Zesłania Ducha Świętego na apostołów.Z waszej strony potrzebna będzie odwaga, abyście darów Ducha Świętego nie schowali głęboko w sercu, lecz całym swoim życiem pokazywali światu, że należycie do Jezusa, że macie Jego Ducha.

Dzięki Niemu wasze życie będzie nieustannie objawiać Boga. Ci, którzy na was patrzą, nie powinni mieć żadnych wątpliwości, że należycie do Jezusa. Dzisiaj jest to bardzo potrzebne, abyście nie wstydzili się tej przynależności.

Jeśli sprowadzicie tę więź jedynie do udziału w Mszy św. niedzielnej, jeśli oddacie Jezusowi jedynie jakiś skrawek czasu, nie pokażecie w całej pełni, że jesteście Jego własnością.

Duch Święty pragnie, abyście objawiali Jezusa wszędzie tam, gdzie toczy się wasze życie. Masz być chrześcijaninem wszędzie! Duch Święty da ci siłę, byś taki był.

Wasi bliscy mają prawo widzieć w was ludzi wiary. Co zrobicie z waszym życiem? Czy stanie się apostołowaniem?

Najważniejszym zadaniem chrześcijanina jest pokazać innym drogę do Jezusa. To jest także wasze zadanie. Od jego wypełnienia zależeć będzie wasze zbawienie

Tak mówił do młodych bp Leszkiewicz.

Więcej na stronie Tarnowskiego Gościa Niedzielnego:
Kliknij tutaj aby przejść do artykułu