Ogłoszenia parafialne – 28.03.2021 r.

  1. Dzisiejsza II-ga Niedziela Wlk. Postu to dzień  modlitwy, postu i solidarności  z misjonarzami.  Jutro już rozpoczynamy nowy miesiąc marzec. Zachęcamy do wspólnej modlitwy w kościele i przez transmisje internetową (transmitujemy wszystkie niedzielne nabożeństwa oraz piątkowe drogi krzyżowe). Gorzkie Żale o godz.14.30 poprzedzone śpiewem Godzinek o Męce Pańskiej.
  2. W tym tygodniu przypadają :I czwartek, I piątek i I sobota m-ca. Okazja do Spowiedzi św. już w środę, czwartek i piątek przed mszami św. W I czwartek Adoracja Najśw. Sakramentu od godz. 16.00 i okazja do skorzystania z Sakramentu Pokuty. W I piątek Drogę Krzyżową o godz.17.00 poprowadzi Caritas. O godz. 19.00 Droga Krzyżowa dla Młodzieży i Spotkanie kl. 7 i 8 przygotowujących się do Bierzmowania. Wyjazd kapłana do chorych z Komunią św. prosimy zgłaszać w zakrystii. -W piątek po Mszy św. wieczornej Spotkanie Parafialnego Oddziału CARITAS na plebanii.
  3. Już dziś, przy wyjściu z kościoła, jest możliwość nabywania baranków i paschalików na stół wielkanocny, które rozprowadzają Panie z Caritasu. Włączmy się chętnie w tę coroczną, piękną akcję charytatywną pomocy ludziom głodującym i biednym .
  4. Dla informacji podajemy, że roczna składka od rodzin na Pana Organistę nie ulega zmianie i wynosi 80 zł. Dziękujemy tym, którzy pamiętają o tej powinności wobec parafii. Dziękujemy też pewnej zacnej rodzinie z Libichowej za ofiarę złożoną na zakup mebli do nowej kancelarii. Także tym, którzy wpłacają ofiary na konto parafialne. Bóg zapłać !
  5. Dziękujemy za sobotnią troskę o czystość kościoła i prosimy kolejne rodziny: Natanek Paweł, Węglarz Henryk, Ferenc Tomasz, Puto Józef, Węglarz Janina, Piech Kazimierz, Stabrawa Jerzy, Natanek Mariusz, Dyrdał Paweł, Leśniak Marek.
  6. Modlitwę różańcową przed środową Nowenną poprowadzą róże P. Anny Tracz i P. Genowefy Stańdo
  7. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej; Gość Niedzielny oraz miesięcznik Miłujcie się .
  8. Od jutra poza parafią msze św. gregoriańskie za śp. Roberta Dusiewicza. Inne intencje  w gablocie parafialnej i w internecie.
  9. Spotkanie ministrantów z klas 3-8 w sobotę o 9.00 w kościele.

Dodaj komentarz