Ogłoszenia parafialne – 21.02.2021 r.

  1. Bóg zapłać za ofiary składane na tacę i wpłacane przez Was na konto Parafii. Dziś I-sza niedziela Wielkiego Postu, która kończy w Kościele polskim Tydzień Modlitw o Trzeźwość Narodu. Zapraszamy na nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym o godz. 14.30 (Jezus cierpi). 20 minut wcześniej śpiew Godzinek o Męce Pańskiej (Transmisja internetowa).
  2.  Od jutra wszystkie msze św. wieczorne i nabożeństwa, także piątkowa Droga Krzyżowa, będą odprawiane o 1 godzinę później niż dotychczas, czyli o godz. 17.00. Droga krzyżowa o 17.00 i 19.00 będą transmitowane!
  3. Najbliższa niedziela 28 lutego będzie Dniem modlitwy, postu i solidarności z misjonarzami pracującymi w krajach gdzie religia katolicka jest prześladowana.
  4. Dziś w Parafii Nowy Wiśnicz o godz. 18.00 rozpoczyna się Kurs Przedmałżeński dla narzeczonych.
  5. Dziękujemy za sobotnią troskę o czystość kościoła i prosimy kolejne rodziny: Chytroś Paweł, Kącki Andrzej, Wierzbicki Stefan, Karkowska Stanisława, Łukasik Krzysztof , Król Jan, Cholewa Bogdan, Kępa Piotr, Sroka Paweł, Kukla Adam.
  6. Modlitwę Różańcową przed środową Nowenną poprowadzą Róże P. Heleny Burkiewicz i P. Stanisławy Burkowicz (16.30).
  7. Wczoraj dokonaliśmy koniecznej zmiany trasy przyłącza sieci elektrycznej do kościoła. Bardzo serdecznie dziękujemy za ważną i w dodatku w trudnych warunkach wykonaną pracę P. Józefowi Pijanowskiemu, który z koparką przez kilka godzin dokonał koniecznych ziemnych wykopów, P. Rafałowi Królowi, Januszowi Szczurowi i Jarosławowi Gargulowi za ważną pomoc ważną w ułożeniu kabla.
  8. Spotkanie ministrantów z klas 3-8 w sobotę o 9.00 w kościele.

Dodaj komentarz