Ogłoszenia parafialne – 10.01.2021 r.

  1. Dzisiejsza Niedziela Chrztu Pańskiego jest dniem wdzięczności  za przyjęty kiedyś Sakrament Chrztu św., który wprowadził nas we wspólnotę Kościoła św. Przypomina nam też o zobowiązaniach jakie nakłada na nas przyjęcie tego sakramentu. Dziękujemy wszystkim za złożone dziś ofiary na dalsze prace ziemne prowadzone wokół  murów kościoła i budynku nowej plebani.  Dziękujemy za wpłaty na konto Parafii. Bóg zapłać ! W ufnej modlitwie polecamy Bogu dzieci i młodzież oraz pedagogów i nauczycieli, aby II-gą cześć tegorocznych ferii zimowych przeżyli bezpiecznie  i zdrowo.
  2. Najbliższa niedziela 17 stycznia to Dzień Judaizmu, z którym K-ł katolicki od lat  prowadzi. 
  3. Sprzątanie kościoła: Kukla Jan, Anielska Małgorzata, Górka  Jan, Grabowski Henryk, Tabor Sławomir, Marzec Roman, Holota Mariusz, Zygmunt  Krzysztof, Marzec Stefan, Kolasa Krzysztof.
  4. Jeszcze raz dziękujemy wszystkim rodzinom, które w minionym roku 2020 złożyły ofiarę na roczne utrzymanie P. Organisty. Dla informacji podajemy, że na ogólną ilość 560 rodzin złożyło 451: z Trzciany złożyło 251 na ogólną liczbę 322, z Ujazdu 70 na 81, – z Łąkty Dln. 130 na ogólną liczbę  157 rodzin.  Ogółem nie złożyło 109 rodzin, natomiast 6 osób złożyło ofiarę jako mieszkańcy spoza parafii .
  5. Środowy Różaniec przed Nowenną poprowadzą róże P. Cecylii Rusak i Rozalii Chytroś .
  6. Polecamy najnowszy nr Gościa Niedzielnego oraz Promyczek Dobra dla dzieci
  7. Intencje mszy św.; od poniedziałku msze św. gregoriańskie poza parafią  za śp. Sylwestra Piskorza .

Dodaj komentarz