Ogłoszenia parafialne – 6.01.2021

  1. Kościół obchodzi dziś pamiątkę pokłonu Trzech Mędrców, którzy przybyli za przewodem gwiazdy do Betlejem, aby złożyć hołd narodzonemu Zbawicielowi świata. Na pamiątkę tego wydarzenia poświęcamy wyroby ze złota, kadzidło, mirrę i kredę. Dzisiejsza uroczystość jest Misyjnym Dniem Dziecka. Dlatego też ofiary zbierane w świątyniach są przeznaczone na cele misyjne.  Dziękujemy Kolędnikom Misyjnym za tegoroczną zbiórkę środków na projekty misyjne, która miała wyjątkowy charakter  bo odbyła się w świątyni w Święto św. Szczepana. Dziękujemy też ofiarodawcom, którzy na ten cel złożyli  3500 zł. Bóg zapłać ! Dziś porządek Mszy św., jak w każdą niedzielę ,czyli będzie też msza św. o godz. 14.00 .
  2. Najbliższa niedziela to Niedziela Chrztu Pańskiego.
  3. Spotkanie Parafialnego Zespołu Synodalnego w piątek o godz. 16.45 na plebani.
  4. Sprzątanie kościoła: Balicki Jerzy, Balicki Dawid, Kozioł Janusz, Kuska Dominik, Guśpiel Andrzej, Kącka Bernadetta, Krawczyk Marcin, Helberda  Józef 
  5. Od jutra tj od 7.01 poza  parafią będą  odprawiane msze św. pogrzebowe po 5 za każdą duszą za : śp. Janinę Konopka, Józefa Anielskiego, Stanisława Króla, Marka Kąckiego i Józefa Kuklę. Lista jest w gablocie i na stronie internetowej parafii.

 

 

Dodaj komentarz