Życzenia Świąteczne

 

Drodzy Parafianie i Goście!

Po raz kolejny w życiu obchodząc Boże Narodzenie przywołujemy anioła, który ogłosił pasterzom: “dzisiaj w mieście Dawida urodził się wam Zbawiciel”. Pomimo, że dobrze znamy przesłanie tych świąt, wciąż wracamy do ich treści i zadziwiamy się faktem, że Bóg stał się Człowiekiem, aby być blisko nas. Przeżywając radość Świąt Bożego Narodzenia pragniemy złożyć Wam serdeczne życzenia. Życzymy, aby spotkanie z Nowonarodzonym Zbawicielem Świata, który przychodzi do człowieka z bogactwem swoich darów; pokoju, miłości i nowego życia – będzie dla Was źródłem prawdziwej, świątecznej radości i szczęścia. Niech Jego błogosławieństwo i opieka towarzyszą Wam w codziennym życiu. Niech ciepło Jego miłości przemienia Wasze życie i czyni je bardziej pięknym, aby w Waszych rodzinach i wspólnotach więcej było ludzkiej życzliwości, dobroci i serdeczności. Nadto, niech Boże Dziecię obdarza każdego z Was, w tym trudnym czasie, tak bardzo upragnionym i oczekiwaniem darem dobrego zdrowia.

Niech w tym Bóg Wam Błogosławi!

Duszpasterze Parafii św. Małgorzaty PM w Trzcianie

Boże Narodzenie 2020

Dodaj komentarz