Wielka Środa – propozycje przeżywania

Wielka Środa

Spowiedź święta w parafii.

W Wielki Czwartek, Wielki Piątek, Wielką Sobotę spowiedź sakramentalna w Kościele w Trzcianie w godzinach od 6.30 – 8.30, przy zachowaniu stosownej ilości osób przewidzianej prawem.

Nabożeństwa Triduum Paschalnego codziennie o godzinie 18.00. Różaniec o ustanie zarazy 20.30. Transmisja nabożeństw i modlitwy różańcowej z naszego Kościoła – KLIKNIJ TUTAJ.

Zachęcamy was do wspólnej modlitwy w Wielką Środę. Na ten dzień przygotowaliśmy  Rodzinne nabożeństwo pokutne. Niestety nie wszyscy będą mieli okazję w tych dniach przystąpić do kratek konfesjonału, aby wyznać swoje grzechy i otrzymać rozgrzeszenie. Dlatego chcemy pomóc wam we wzbudzeniu żalu doskonałego, tak byście prosząc Boga o przebaczenie waszych grzechów i postanawiając przystąpienie do spowiedzi po zakończeniu epidemii, mogli doświadczyć spojrzenia Miłosiernego Ojca, który pragnie waszego nawrócenia i pełni życia.

Teksty do Rodzinnego nabożeństwa pokutnego – aby pobrać plik PDF – KLIKNIJ TUTAJ. Aby pobrać pliki mobi i epub – KLIKNIJ TUTAJ.