Niedziela Palmowa

Rozpoczynamy obchody Wielkiego Tygodnia w gronie rodziny. By wyjść na przeciw, rodzącym się w tym czasie trudnościom w przeżywaniu tej największej Tajemnicy naszej wiary zapraszamy do uczestniczenia w Rekolekcjach internetowych prowadzonych przez Ks. Bp Leszka Leszkiewicza. Ponadto zamieszczamy tekst Rytuału Rodzinnego – w którym zawarte są obrzędy które można odprawić w gronie najbliższych. Zapraszamy i zachęcamy do zapoznania się z nim.

1. Niedziela Palmowa

W Niedzielę Palmową transmisja Mszy św. na żywo z Kościoła w Trzcianie o godzinie 11.00 na kanale Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży oddział w Trzcianie. (ABY OGLĄDAĆ, TU KLIKNĄĆ)

Dla wszystkich parafian przygotowana została także III część Gorzkich Żali do prywatnego odśpiewania w gronie rodzinnym.

Na kanale YouTube znajdują się także Godzinki o Męce Pańskiej i Suplikacje w wykonaniu Pana Stanisława Grabowskiego.

Informacje na pozostałe dni Wielkiego Tygodnia będą podawane na bieżąco.

Dodaj komentarz