MATKI BOSKIEJ GROMNICZNEJ – 02.02.2020 r.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

Matki Boskiej Gromnicznej – 2 lutego 2020 r.

1. Dziś I-sza niedziela miesiąca lutego, zbiega się ona ze Świętem Matki Boskiej Gromnicznej. To dzień Modlitwy Życia Konsekrowanego, czyli modlitwa o nowe powołania do życia zakonnego. Ofiary z dzisiejszej niedzieli przeznaczone są na zakony klauzurowe (zamknięte).

2. Zmiana Tajemnic Różańcowych w najbliższą środę po Nowennie.

3. W najbliższy wtorek o godz. 17.00 prosimy starszych lektorów, młodzież z Grupy Apostolskiej i inną młodzież, która ma wolny czas z racji ferii zimowych o pomoc w rozebraniu Szopki oraz choinek. Rozbiórka przebiega szybko!

4. Jutro wspominamy św. Błażeja bpa i męcz, Patrona chorych na gardło, Błogosławieństwo gardła po mszy św.
– W środę wspominamy św. Agatę męcz., Patronkę, która chroni nad od ognia i pożarów. Poświęcenie chleba, wody i soli…

5. Sprzątanie kościoła…

6. Pielgrzymka autokarowa do Wambierzyc, Górę św. Anny i do Wrocławia wyrusza z parkingu kościelnego w sobotę 8 lutego o godz. 4.30. Jest jeszcze kilka wolnych miejsc…?!

7. W tym tyg. przypada I czw. i I piątek miesiąca lutego. Okazja do Spowiedzi św. przed mszami w środę, czw. i piątek. Msza św. za młodzież i dla młodzieży oraz dla Kandydatów do Bierzmowania w I piątek o godz. 19.00. Będzie też Msza św. o godz. 16.00!!

8. Ofiary z przyszłej II-giej niedzieli miesiąca będą przeznaczone na renowację organów. Już został zakupiony w ub. tyg. nowy silnik z dmuchawą za kwotę 10 tyś. zł.

9. Zbiórka LSO – Piątek ok. godz. 17.00.

9. Intencje mszy św. są dostępne w gablocie oraz na stronie internetowej Parafii 

10. Polecamy najnowszą prasę katolicką: Gość Niedzielny oraz tyg. Źródło.

Dodaj komentarz