NIEDZIELA CHRZTU PAŃSKIEGO – 12.1.2020 r.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

Niedziela Chrztu Pańskiego – 12 stycznia 2020 r.

1. Dzisiejsza Niedziela Chrztu Pańskiego jest dniem wdzięczności za przyjęty Sakrament Chrztu św., który wprowadził nas w Rodzinę Dzieci Bożych /Kościół św./. Modlitwą wdzięczności ogarniamy tych, którzy nam towarzyszyli w przyjęciu tego sakramentu: rodziców, chrzestnych oraz szafarza-kapłana.
– Dziś o godz. 16.00 w naszym kościele, z udziałem chórów i innych zespołów śpiewających z terenu Gminy, Gminny Koncert Kolęd . ZAPRASZAMY !!!

2. Rozpoczyna się w sobotę 18 stycznia Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan, których na świecie jest ok. 2,3 miliarda. Najliczniejszą grupę chrześcijan stanowią: katolicy około 1,2 miliarda wyznawców, natomiast protestanci,  anglikanie i prawosławni (260 mln.) razem liczą około 800 milionów wyznawców.

3. Sprzątanie kościoła…

4. Wójt Gminy Trzciana informuje,że konieczne jest ponowne złożenie deklaracji śmieciowej na Nowy Rok 2020.Można ją złożyć w Gminie, Remizie, Świetlicy Wiejskiej 13, 14 i 16 stycznia. Terminarz w gablocie.

5. W najbliższy czwartek 16 stycznia w nowym budynku Szkoły Podst. Noworoczne SPOTKANIE SENIORÓW o godz. 17.00.

6. Intencje mszy św. są dostępne w gablocie oraz na stronie internetowej Parafii 

7. Porządek Wizyty Duszpasterskiej na najbliższy tydzień:

13.01.2020 r. – Poniedziałek
Od godz. 14.00 – Trzciana – Glinik od P. Aniol w kierunku kościoła

14.01.2020 r. – Wtorek
Od godz. 14.00 – Pasternika od P. Wilczek do P. Babral

15.01.2020 r. – Środa
W środę od godz. 17.00 wizyta duszpasterska w domach, w których mieszkańcy z różnych powodów nie mogli przyjąć kapłana. Prosimy o zgłoszenie tej wizyty w zakrystii bądź u któregokolwiek kapłana.

8. Prasa katolicka: Gość Niedzielny, Promyczek Dobra, Źródło.

9. Msze św. gregoriańskie za Śp. Jan Wilk od środy poza parafią.

Dodaj komentarz