Peregrynacja w Trzcianie – 16-17.XI.2019

UROCZYSTOŚĆ NAWIEDZENIA OBRAZU ORAZ RELIKWII ŚW. JANA PAWŁA DRUGIEGO

Parafia pod wezwaniem Świętej Małgorzaty PiM w Trzcianie
16-17 listopada 2019 roku

Członkowie Parafialnego Oddziału Akcji Katolickiej wraz z Księdzem Proboszczem, pragną zaprosić na nabożeństwa w ramach peregrynacji po Parafialnych Oddziałach Akcji Katolickiej Diecezji Tarnowskiej obrazu i relikwii Św. Jana Pawła II.

W programie nawiedzenia w sobotę 16 listopada przewidywane są następujące celebracje:
Msza Św. na rozpoczęcie nawiedzenia o godz. 18.00,
– Montaż słowno-muzyczny o Janie Pawle II,
– Modlitwa różańcowa
– Nabożeństwo z przedstawieniem próśb i podziękowań,
– Apel Jasnogórski z ucałowaniem relikwii.
W niedzielę 17 listopada w godz. 07.00-12.00 modlitewne czuwanie przy relikwiach i obrazie, na które zapraszamy wszystkich parafian, a około godziny 12.00 po Mszy Świętej, uroczyste zakończenie nawiedzenia.

Gorąco zachęcamy do składania próśb i podziękowań do Pana Boga, za przyczyną Św. Jana Pawła II do wystawionej skrzynki. Modlitwa z ich odczytaniem zostanie przeprowadzona w czasie nawiedzenia.