XV Niedziela Zwykła- 14.07.2019 r. OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE !!!

1. Dziś II-ga niedziela lipca, rozpoczyna się tygodniowy Odpust ku czci św. Szymona w Lipnicy Murowanej. Jego Program umieszczony jest w gablocie. Nasza parafia zaproszona jest na piątek 19.07.

2. Dziękujemy za złożone ofiary podczas odpustu ,które w całości są przeznaczone na kosztowne prace wewnątrz i na zewnątrz plebani. Dziękujemy wszystkim,którzy włączyli się w przygotowania do naszej Uroczystości Odpustowej ,którzy zadbali o wystrój kościoła . Dziękujemy rodzinom z Zalesia .które wyplewiły wzgórze Dobrego Pasterza oraz tym mieszkańcom Łąkty Dln. Domy przy drodze ,którzy wykosili trawę wokół kościoła i w jego otoczeniu/ Firmie Hydrosprzęt/. P. Magdalenie i Marcinowi Radzięta za organizację posiłku/ obiadu/ dla licznie przybyłych odpustowych gości.. Bóg zapłać !!! P.Mirosławowi Babiczowi z Zyznówki dziękujemy za zakup kamienia na skarpę przy pomniku Serca P. Jezusa i wzdłuż parkingu ..

3. Składka z najbliższej ,trzeciej niedzieli lipca, będzie przeznaczona na Wyższe Seminarium Duchowne w Tarnowie . Ks. Biskup z góry dziękuje za okazaną hojność serca dla tej diecezjalnej uczelni.

4. Najnowsze zapowiedzi przedślubne w gablocie parafialnej.

5.Sprzątanie kościoła – …

6. Autokar z pielgrzymami do Grecji śladami św. Pawła Apostoła. wyrusza z parkingu przy kościele, jutro rano o godz. 4.00 Wcześniej o godz. 3.30 na początek pielgrzymki Msza św. dla uczestników.

7. Poświęcenie pojazdów z racji św. Krzysztofa będzie 28 lipca, czyli w ostatnią niedzielę miesiąca lipca po wszystkich mszach św..

8. W kalendarzu Kościoła wspominamy : we wtorek M.B. z Góry Karmel ,we czwartek 18.07 -św. Szymona z Lipnicy,a w sobotę bł. Czesława kapłana.

9. W najbliższą niedzielę można będzie złożyć do puszki dobrowolną ofiarę na pokrycie kosztów rehabilitacji Tomasza Czubera z Łapanowa, który w wypadku drogowym doznał uszkodzenia kręgosłupa i jest częściowo niepełnosprawny .

10. Najnowsze zapowiedzi przedślubne w gablocie parafialnej.

11. Polecamy najnowszą prasę katolicką : Gość Niedzielny i tyg. Źródło…

12. Intencje mszy św. na stronie internetowej parafii i w gablocie parafialnej .

Dodaj komentarz